Справи з SU7 йдуть настільки добре, що Xiaomi вже готує свій другий електромобіль – конкурента Tesla Model Y

Китайський технологічний гігант Xiaomi все ще насолоджується вражаючою історією успіху свого першого електромобіля – SU7. А тепер компанія розпочала розробку другого електромобіля. З’явилося багато повідомлень, які ще більше висвітлюють той факт, що гігант смартфонів розробляє компактний електричний позашляховик. Bloomberg є останньою авторитетною платформою, яка висвітлила розробку другого електромобіля Xiaomi.

Електричний седан Xiaomi SU7 став величезним хітом, коли дебютував у Китаї минулого року. Після того, як про нього стало відомо, компанія Xiaomi отримала понад 50 000 замовлень протягом перших 30 хвилин з моменту надходження в продаж у Китаї. Xiaomi Automotive повідомила, що до 10 000 одиниць SU7 було побудовано протягом перших 32 днів виробництва. Суббренд Xiaomi планує випустити 100 000 одиниць SU7 до кінця року.

Xiaomi SU7 оснащений вражаючою інформаційно-розважальною системою, що складається з 16,1-дюймової центральної консолі з роздільною здатністю 3K і 56-дюймового головного дисплея. Модель також оснащена інформаційно-розважальним програмним забезпеченням на базі Snapdragon з розширеними можливостями штучного інтелекту для вивчення поведінки водія та пасажирів. SU7 також підкреслює майже ідеальну інтеграцію зі смартфонами Xiaomi та іншими розумними пристроями.

У нещодавньому звіті Bloomberg йдеться про те, що Xiaomi розробляє нову модель, яка матиме форму компактного позашляховика. У звіті йдеться про те, що Xiaomi порівняла свою майбутню модель з Tesla Model Y, і ця думка була підтверджена іншими джерелами. Загальні технічні характеристики, налаштування батареї та бортові технології, які будуть використані в моделі, поки що не повідомляються. Однак очікується, що новий компактний позашляховик Xiaomi буде побудований на інноваційних аспектах SU7, включаючи його захоплюючу інформаційно-розважальну архітектуру.

Xiaomi продовжує підійматися все вище на ринку електромобілів і очікує подальшого прогресу з випуском своєї другої моделі. За чутками, модель буде випущена не раніше 2025 року, але очікується, що виробничі потужності Xiaomi розширяться і перевищать нинішні 10 000 одиниць на місяць. Xiaomi планує розширення, яке дозволить виробляти до 300 000 пристроїв на рік.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть