Додаток Stadium повернувся в App Store

Додаток Stadium, який дозволяє грати в Google Stadia на iOS, хмарному ігровому сервісі від Google, знову доступний для завантаження в App Store. У жовтні Apple закрила додаток.

Причина, з якої Apple видалила Stadium з магазину додатків, полягала в тому, що він використовував загальнодоступні API-інтерфейси способом, який не схвалює Apple. Однак автор додатка, Зак Нокс, знайшов рішення цієї проблеми і зрештою технічний гігант схвалив Stadium 1.2.

Нагадаємо, кілька місяців тому компанія Apple переглянула свої правила для App Store. Згідно з ними, таким сервісам потокової передачі ігор, як Google Stadia і Microsoft xCloud, доведеться завантажувати кожну гру окремо, що частково суперечить меті підписки на хмарні ігри.

Stadium є обгорткою для браузера Safari, який змінює user agent. Серед його  особливостей варто відзначити підтримку геймадів Xbox і DualShocks, яка з появою нової версії додатка зникла. Нокс повідомив, що зміни, які необхідно було внести, щоб отримати схвалення Apple заважають браузеру працювати з Bluetooth-геймпадом.

Джерело engadget
Не пропустіть