UPG_price_d+m

Браузер Brave отримав помічника Leo зі штучним інтелектом

Розробник орієнтованого на конфіденційність браузера Brave анонсував запуск Leo AI – помічника зі штучним інтелектом, який працює на основі моделі від компанії Anthropic. Наразі Leo доступний у браузері Brave для десктопів, але вже незабаром він має з’явитися і в мобільній версії.

Brave Leo може створювати зведення веб-сторінок, аналізувати їх та переписувати, також асистент здатний створювати контент, перекладати між різними мовами, транскрибувати аудіо та відео, таким чином додаючи більше функціональності ШІ в популярний браузер. Він також підтримує розмову з користувачем, але при цьому фільтрує потенційно небезпечні запити та відповіді.

Leo доволі гнучкий та дозволяє працювати з різними моделями штучного інтелекту. За $15 на місяць у підписці Leo Premium користувачі Brave отримують доступ до Claude Instant та Llama 2 від Meta.

Важливо зазначити, що помічник, як і сам браузер, надає пріоритет конфіденційності користувачів: розмови не зберігаються, а введені дані залишаються анонімними. Щоб запобігти зловживанням, як і будь-який сучасний ШІ, Leo цензурує шкідливі відповіді та відмовляється відповідати на те, що вважається незаконним або небезпечним.

В майбутньому розробник Brave планує інтегрувати Leo AI з іншими продуктами та послугами, серед яких Brave Rewards, Brave Search і Brave Wallet.

Джерело Brave

Не пропустіть