Гуру з ремонту техніки розібрав новий iPad Pro M4 і показав все, що знаходиться всередині – відео

Відомий ютубер Phone Repair Guru (Гуру з ремонту телефонів) нещодавно розібрав новий 13-дюймовий iPad Pro M4 на своєму каналі YouTube, пропонуючи поглянути на його внутрішній дизайн. Цей розбір відбувся після того, як компанія Apple оголосила про випуск нового iPad Pro, який може похвалитися майже 20% поліпшеним відведенням тепла в порівнянні з попередником. Щоб досягти цього, Apple вмонтувала графітову термоплівку в корпус і розумно замінила задній логотип на мідний матеріал – обидва ці фактори сприяють кращому відведенню тепла, що підтверджується на відео з розбиранням.

Ще однією помітною зміною є переміщення фронтальної камери та модуля Face ID. Ці компоненти були зміщені до правого краю, вирівнявшись з магнітною точкою кріплення для нового Apple Pencil Pro. Розбирання також виявило зміни, внесені у внутрішній магнітний масив нового iPad Pro.

Хоча загальний внутрішній дизайн значною мірою нагадує попереднє покоління, відео дає змогу ближче познайомитися з ключовими компонентами, такими як центральна логічна плата з чіпом M4, батарея ємністю 10209 мАг зі зручними для користувача витяжними виступами та система з чотирьох динаміків.

Новий iPad Pro, офіційно представлений минулої середи, може похвалитися не лише чіпом M4, але й OLED-дисплеєм та більш витонченим і легким дизайном корпусу.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть