Тонший iPhone 17 Slim буде дорожчим за більший iPhone 17 Pro Max

Ми вже чули, що Apple оновлює свою лінійку iPhone наступного року, виводячи з ринку модель Plus і запускаючи замість неї Slim. Але досі ми думали, що iPhone 17 Slim буде позиціонуватися так само, як і Plus, тільки тонше.

Згідно з новим звітом, це не так. Замість цього, iPhone 17 Slim буде найбільш преміальним з цієї лінійки, а отже, дорожчим, ніж навіть iPhone 17 Pro Max, хочете вірте, хочете ні.

Apple, схоже, любить тонкість в наші дні, нещодавно випустивши найтонший пристрій, який вона коли-небудь робила, 13-дюймовий iPad Pro, і тепер, очевидно, прагне зменшити й iPhone – і, в істинній моді Apple, за преміальною ціною.

Кілька джерел стверджують, що iPhone 17 Slim – це стрибок на рівні iPhone X з точки зору мови дизайну для Apple, і до 2025 року, безумовно, настане час для свіжого погляду. Очікується, що він буде «значно тоншим», ніж будь-який інший iPhone до нього, і, можливо, використовуватиме алюмінієвий корпус.

Дизайн ще не завершений, і Apple, очевидно, все ще розглядає кілька варіантів. Динамічний острів буде меншим, в той час як острів задньої камери, ймовірно, переміститься в центр телефону. Розмір екрана поки що невідомий, йдеться у звіті, хоча попередні чутки свідчили, що дисплей iPhone 17 Slim буде меншим, ніж у iPhone 15 Plus.

Якщо вам цікаво, чому модель Plus буде знята з виробництва після цього року, все просто – через низькі продажі. Натомість новий тонкий iPhone міг би діяти як модель з ореолом, приваблюючи людей набагато більше, ніж коли-небудь міг Plus.

Джерело GSMArena

Не пропустіть