iPhone 16 Pro Max отримає більш витривалий акумулятор

Нещодавно ми бачили кілька порівняльних зображень між iPhone 15 Pro Max і майбутнім 16 Pro Max, які демонструють різницю в розмірах. Тепер аналітик Мінг-Чі Куо повідомляє про акумулятор наступного покоління iPhone Pro Max, стверджуючи, що він матиме вищу щільність енергії.

За словами Куо, батарея iPhone 16 Pro Max з більш високою щільністю забезпечить довшу витривалість роботи в тому ж формфакторі, що і нинішня батарея, яка використовується в 15 Pro Max. Акумулятор вищої щільності виділятиме більше тепла, саме тому, за чутками, Apple використовує корпус з нержавіючої сталі, який обертається навколо акумулятора для поліпшення терморегуляції.

Раніше в мережі з’явився передбачуваний прототип акумулятора iPhone 16 Pro, укладений у схожий за звучанням кронштейн.

Куо також припускає, що корпус з нержавіючої сталі полегшить заміну батареї, що може допомогти Apple виконати вимогу Європейського Союзу щодо змінних акумуляторів у смартфонах. Куо стверджує, що Sunway стане основним постачальником корпусів з нержавіючої сталі для нового iPhone 16 Pro Max, і якщо перші виробничі цикли будуть успішними, Apple може впровадити нові корпуси для акумуляторів у всій лінійці iPhone 17.

Джерело GSMArena

Не пропустіть