Apple випадково опублікувала інформацію про нові iPhone

Презентація нових смартфонів від компанії Apple пройде 12 вересня в 20:00 в розпочатому в минулому році Театрі імені Стіва Джобса в Каліфорнії.

У коді одній зі сторінок на офіційному сайті американської компанії з’явилося згадки iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR.

У XML-файлі сторінки ” карта сайту”, на якій вказані всі доступні для покупки продукти Apple, на деякий час з’явилися згадки нових пристроїв, які американська компанія планує представити через кілька годин. Першим звернув на це увагу видання ATH.

Зокрема, редактори видання знайшли в коді сторінки назви трьох смартфонів – iPhone XS, XS Max і XR. Крім назв на сайті були вказані і деякі характеристики нових пристроїв, такі як розмір екрана, обсяг пам’яті і колір корпусу. У iPhone XS, згідно із зафіксованими виданням кодами, діагональ дисплея становить 5,8 дюйма, у iPhone XS Max – 6,5 дюйма. Смартфони будуть продаватися з пам’яттю 64, 256 і 512 ГБ в сріблястому, чорному і золотом кольорах.

У iPhone XR буде екран в 6,1 дюйма, цей телефон доступний в чорному, білому, червоному, жовтому, синьому і кораловому кольорах з об’ємом пам’яті 64 і 256 ГБ.

Крім цього на сторінці були розміщені неактивні посилання на силіконові і шкіряні чохли для телефонів в різних колірних рішеннях – наприклад, в чорному, білому, темно-синьому, коричневому і багатьох інших відтінках.

Видання знайшло на сторінці сайту і згадка “розумних годин” Apple Watch Series 4, які будуть представлені в різних кольорах. З принципово нового – збільшена до 40 і 44 мм ширина екрану (розміри попередніх версій годин – 38 і 42 мм).

Через деякий час Apple видалила з сайту всі згадки нових пристроїв.


Не пропустіть