Apple додає підтримку HDR в iMovie

Технологічний гігант оновив додаток iMovie для iOS.

Одна з найбільш примітних функцій iPhone 12 Pro — можливість записувати відео в форматі Dolby Vision HDR, що дозволяє знімати кадри зі швидкістю до 60 кадрів в секунду з насиченими тінями і кольорами. Однак ця опція не обмежиться тільки останніми флагманськими смартфонами.

Прямісінько перед початком постачань iPhone 12 компанія Apple оновила свій додаток iMovie для iOS, додавши в нього купу нових функцій. Зокрема компанія принесла підтримку HDR — тепер користувачі зможуть переглядати, редагувати і публікувати HDR-відео навіть зі смартфонів попередніх поколінь.

Підтримка HDR доступна на наступних пристроях: iPhone SE другого покоління, iPhone 8 Plus, iPhone X або новіше, iPad mini 5-го покоління, iPad 7-го покоління або новіше, iPad Air 3 або новіше і IPad Pro 10,5 дюйма або новіше.

Серед інших функцій, що з’явилися з цим оновленням, відносяться нові анімовані заголовки, можливість додавати в фільм суцільний і градієнтний фон, а також повзунок, який можна використовувати для регулювання інтенсивності використовуваних фільтрів.

Джерело engadget
Не пропустіть