UPG_price_d+m

Абонентів “Київстару” попередили: зв’язок та Інтернет погано працюватимуть 2 місяці

У Київстарі планують вдосконалити Мережу 4G у двох містах України – Коломиї та Сумах. У зв’язку з цим можуть погано працювати Інтернет та зв’язок у користувачів 3G у цих містах. Випробування почнуться 23 жовтня і триватимуть 2 місяці, повідомляється на сайті компанії-оператора.

“Київстар проведе тестування радіочастот у спектрі 2100 МГц. Саме на цих частотах працює застаріла технологія 3G. У межах тестування абоненти й далі здійснюватимуть дзвінки, надсилатимуть SMS-повідомлення та користуватимуться іншими мобільними сервісами, окрім мобільного інтернету 3G. Під час проведення робіт клієнти зможуть користуватися зв’язком із більш стабільним з’єднанням, а швидкість мобільного інтернету може зрости в 10 разів. Такі випробування ще на один крок наближають країну до впровадження технології 5G”, – йдеться у повідомленні.

Щоб вплив був мінімальним, вибрали 2 міста з найменшою кількістю користувачів 3G. Вони зможуть легко та безкоштовно перейти на 4G. Для цього потрібно у будь-якому магазині оператора замінити SIM на USIM.


Не пропустіть