З’явилися перші фото Samsung Galaxy S22 Ultra зі стилусом

Італійський дизайнер Джузеппе Спінеллі (Giuseppe Spinelli), відомий під ніком Snoreyn, у співпраці з Парвез Ханом (Parvez Khan) під ніком Technizo Concept створили для ресурсу Letsgodigital перші фотореалістичні зображення Samsung Galaxy S22 Ultra, використовуючи витоки і наявну інформацію.

Очікується, що у телефону будуть дуже вузькі рамки зверху і знизу. Samsung Galaxy S22 Ultra буде оснащений 6,8-дюймовим AMOLED-дисплеєм з вигнутими краями. На задній панелі очікується шість отворів, включаючи чотири камери з датчиками зображення роздільною здатністю 108 Мп, 12, 12 і 12 Мп, спалах і лазерний помічник автофокусу. Всі чотири камери вперше в історії будуть мати оптичну стабілізацію зображення. Фронтальна камера буде 40-мегапіксельною.

Смартфон має отримати відділення для зберігання стилуса S Pen, як і Galaxy Note 20 Ultra. Samsung довелося змінити форму корпусу і відмовитися від закруглених кутів. Так що у нової моделі буде набагато більше схожості з більш прямокутною лінійкою Note.

Сьогодні стало відомо про те, що Samsung Galaxy S22 Ultra буде оснащений акумулятором ємністю 5000 мА • год з підтримкою лише 45-ватної зарядки, яка за 35 хвилин зарядить смартфон до 70%.

Презентація новинки відбудеться в січні-лютому наступного року.

Джерело Letsgodigital
Не пропустіть