З’явились перші дані про OnePlus 9

Компанія OnePlus не так давно презентувала новий флагманський смартфон OnePlus 8T, а зараз стало відомо, коли буде презентований OnePlus 9. Зараз видання Gizmochina з посиланням на інсайдера опублікувало інформацію про перші характеристики моделі. Очікується, що модель презентують у березні 2021 року.

У модельний ряд повинні ввійти три смартфони – OnePlus 9, який фігурує під кодовим модельним номером LE2110, OnePlus 9 Pro, який фігурує під кодовими модельними номерами – LE2117, LE2119 та LE2120, а також невідомий смартфон з кодовим модельним номером LE2127. Скоріш за все, OnePlus 9 Pro фігурує під трьома різними кодовими модельними номерами, оскільки буде доступним у трьох версіях.

За роботу моделей буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 875, який мають презентувати вже у грудні цього року. Вони будуть оснащені AMOLED-дисплеями з частотою оновлення 144 Гц, отримають захист від вологи та пилу за стандартом IP68, модуль NFC для безконтактної оплати, стереодинаміки та багато іншого. Очікується, що у флагманів буде підтримка швидкої зарядки потужністю 65W та швидкої бездротової зарядки потужністю 40W.

Досить цікавим моментом є те, що у смартфонів буде виріз під фронтальну камеру, розташований по центру у верхній частині диплея. Окрім Samsung, ніхто не використовував цю технологію в AMOLED-дисплеях, але очікується, що першою це зробить компанія Vivo у своєму Vivo X60 Pro, а після неї подібного рішення слід очікувати і від OnePlus.

Джерело gizmochina
Не пропустіть