З Марса отримали круте “селфі” з ровером Perseverance і вертольотом Ingenuity

Дане селфі було склеєне з 62 фотографій

На сайті Space.com опублікували нове селфі, зроблене марсоходом Perseverance, на якому також показаний і невеликий вертоліт Ingenuity, який готується до свого першого польоту.

Дане селфі було склеєне з 62 фотографій, які були зроблені у вівторок, 6 квітня. Вчений Шон Доран (Sean Doran), який займався обробкою, зазначив, що він витратив кілька годин, щоб об’єднати картинки, а також усунути шуми, вирівняти експозицію і довести підсумковий знімок до такого стану.

«Марсіанський ровер Perseverance зробив Селфі з вертольотом Ingenuity, який на цьому знімку знаходиться на відстані близько 4 метрів. Знімок зроблений 6 квітня 2021 року, о 46-й день місії», – заявили представники НАСА.

Раніше НАСА заявила про те, що 11 квітня має відбутися перша спроба керованого пілотованого польоту на іншій планеті за допомогою вертольота Ingenuity. У зв’язку з цим НАСА запрошує всіх бажаючих стати свідками цієї історичної події.

За словами представників НАСА, якщо політ виявиться успішним, в майбутніх місіях на Червоній планеті обов’язково будуть використовуватися вертольоти, які можуть служити розвідниками для марсоходів і самостійно збирати дані.


Не пропустіть