Як виглядатиме перший смартфон Google з гнучким екраном

Користувач Twitter, який часто публікує концептуальні зображення різних мобільних пристроїв, представив своє бачення перспективного складного смартфона Google Pixel Fold. Про нього зараз ходить дуже багато чуток: найсміливіші пророкують прем’єру Fold вже в жовтні.

Станеться це чи ні – поки питання, але якщо трапиться, то Google логічно було б зробити Pixel Fold схожим на Pixel 6 – це скоротило б час і ресурси на розробку. І саме цю ідею взяв на озброєння Вакар Хан (Waqar Khan), створюючи концептуальні зображення.

Якби Pixel Fold був схожий на Pixel 6, то він виглядав би приблизно якось так. Питання, настільки сильно випирає блок основної камери для складного смартфона, залишимо за рамками розгляду рендерів, але в іншому такий Pixel Fold виглядає не гірше за свого головного конкурента – Samsung Galaxy Z Fold3.

Поки Pixel Fold – це не більше, ніж чутки. Точних вказівок на те, що ця модель реально готується Google, немає. Проте це не означає, що компанія не тримає варіант складного смартфона з гнучким краном в секреті. Apple, за чутками, теж працює над складним смартфоном, але він навряд чи вийде раніше 2024 року.

Джерело Тwitter
Не пропустіть