Xiaomi Mi 11 Ultra отримав революційну систему охолодження

Останнім часом в Мережі всі обговорюють Xiaomi MI 11 Ultra. Очікується, що пристрій забезпечить першокласну продуктивність і функції. І, схоже, що система охолодження — одна з головних особливостей новинки.

Флагман лінійки Mi 11 отримав абсолютно нову систему охолодження, яка ще не використовувалася в жодному іншому смартфоні. Про це повідомив співзасновник компанії в китайській соціальній мережі Weibo. За його словами, у підсистемі охолодження Mi 11 Ultra вперше застосовується технологія відведення тепла з повним фазовим переходом —  тобто з усіма трьома агрегатними станами: твердим, рідким і газоподібним.

Це покращує теплопровідність на 100% (в порівнянні з чим незрозуміло) за рахунок реалізації органічної вуглеводневої сировини з фазовим переходом, який перетворюється на тверду речовину після поглинання тепла. Цей матеріал з’єднується з випарною камерою, за рахунок чого і утворюється система розсіювання тепла з триступінчатою зміною стану «тверде тіло-рідина-газ». Принцип роботи такий же, як і у стандартної парової камери.

Джерело gsmarena

Не пропустіть