Sony Xperia 1 VI може приємно здивувати шанувальників ціною, нижчою ніж у попередника

Sony Xperia 1 VI, запуск якого очікується незабаром, може мати дещо знижену ціну порівняно зі своїм попередником, згідно з нещодавніми чутками.

Згідно з повідомленням SumahoDigest, користувач на Weibo поділився фрагментом коду, який показує, що Sony Xperia 1 VI буде коштувати 39 990 тайванських доларів, що приблизно дорівнює 1 227 доларам США. Це приблизно на 5% дешевше, ніж Sony Xperia 1 V, який спочатку коштував 41 990 тайванських доларів.

Хоча існує ймовірність зниження ціни й в інших регіонах, новий Xperia 1 VI все ще залишається пристроєм преміумкласу. Попередній Xperia 1 V коштував 1399 доларів у США та 1299 фунтів стерлінгів у Великобританії. Очікується, що новий Xperia 1 VI буде представлений на презентації в Японії, запланованій на 17 травня.

Наразі повідомляється, що Xperia 1 VI матиме екран зі співвідношенням сторін 19,5:9, а не 21:9, як у попередника. Також ходять чутки, що він отримає дисплей з роздільною здатністю 2K, а не 4K.

Щодо налаштування камери є певна невизначеність. Спочатку стверджувалося, що Xperia 1 VI матиме потрійну камеру з 48-мегапіксельними датчиками Exmor T на всіх об’єктивах. Однак нещодавній звіт суперечить цьому, пропонуючи набір, що складається з 48-Мп основної камери, 12-Мп надширококутної камери та 12-Мп телефотокамери. Тільки основна камера буде оснащена сенсором Exmor T. Примітно, що ця конфігурація є дзеркальним відображенням поточного Xperia 1 V.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть