Випуск Nintendo Switch Pro скасовано офіційно

Чутки про те, що Nintendo готує консоль Switch Pro, ходять давно: цій приставці приписували і потужну платформу, і підтримку виведення картинки 4К на зовнішні екрани. Масла у вогонь вчора підлила Bloomberg своєю публікацією з промовистим заголовком «Розробники створюють ігри для консолі Nintendo 4K, якої не існує».

У ній стверджується, що 11 компаній-розробників ігор сформували команди для створення додатків для Nintendo Switch з підтримкою 4К. Консоль, за словами оглядача Bloomberg, практично ідентична нинішній Switch, але має більше пам’яті і додаткові порти для підключення до ПК. Проте наголошується, що якби така приставка і вийшла, то не раніше кінця 2022 року. Але як заявила сьогодні сама Nintendo, ніякої Switch з підтримкою 4К не існує.

В новині від 30 вересня 2021 року (стандартний час Японії) помилково стверджується, що Nintendo надає інструменти для розробки ігор для Nintendo Switch з підтримкою 4K. Щоб гарантувати правильне розуміння нашим інвесторам і клієнтам, ми хочемо пояснити, що ця публікація не відповідає дійсності.

У другій частині офіційного повідомлення компанії в Twitter говориться, що у Nintendo немає планів на жодні інші нові консолі, крім Switch OLED.

З огляду на, що продаж Switch OLED стартує буквально на наступному тижні (8 жовтня), така швидкість спростування з боку Nintendo виглядає більш ніж логічно: компанія не хоче, щоб у користувачів створювалася ілюзія можливого вибору – щоб хтось став чекати можливу Switch Pro замість того, щоб купити Switch OLED тут і зараз.

Однак диму без вогню не буває, до того ж рано чи пізно Nintendo доведеться випустити більш потужну консоль, тому що обсяг нововведень версії з екраном OLED не відповідав очікуванням користувачів. Інша справа, що вихід Switch Pro може відбутися пізніше: не в 2022 році, а в середині-кінці 2023.


Джерело Wccftech

Не пропустіть