Vodafone Україна різко підвищує тарифи на зв’язок

15 і 27 травня зміняться умови ряду тарифних планів мобільного оператора Vodafone Україна. В окремих тарифах вартість послуг оператора виросте в середньому на 20%.

Відповідну інформацію НВ Бізнес підтвердили в прес-службі мобільного оператора.

Як стало відомо, з 15 травня 2020 роки зміняться умови тарифних лінійок RED Extra ( XS, XS-2, S, M, L) RED ( XS +, S, M, L), Unlim 3G, 3G +, а з 27 травня 2020 року – змінюються умови лінійок Vodafone SuperNet ( Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice.

«В середньому вартість цих тарифів зміниться на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно», – повідомили в прес-службі Vodafone Україна на запит НВ Бізнес.

За даними НВ Бізнес, вартість тарифних планів Vodafone Україна з 15 травня буде наступною ( з ПДВ, без урахування ПФ):

  • Vodafone RED Extra XS +, RED Extra XS-2 і RED Extra XS – від 85 до 100 грн;
  • Vodafone RED S – від 100 до 120 грн;
  • Vodafone RED M – від 135 до 160 грн;
  • Vodafone RED L – від 200 до 230 грн;
  • Vodafone Extra S – від 100 до 120 грн ;
  • Vodafone Extra М – від 130 до 150 грн;
  • Vodafone Extra L – від 190 до 225 грн;
  • Vodafone Unlim 3G – від 100 до 125 грн ;
  • Vodafone Unlim 3G Plus – від 160 до 200 грн .

Також зміниться обсяг пакетного мобільного інтернету в тарифах Vodafone Unlim 3G і Vodafone Unlim 3G Plus. Якщо зараз абоненти, які користуються цим тарифом, отримують 3 ГБ в день ( після їх використання починає діяти обмеження по швидкості), то після 15 травня в тариф буде включено 40 ГБ на місяць ( після їх використання починає діяти обмеження по швидкості доступу).

Даними про зміни умов лінійок Vodafone SuperNet ( Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice ( вступлять в силу 27 травня), редакція в даний момент не має.

Як повідомили в Vodafone Україна, зміни в тарифах викликані сукупністю кількох факторів, таких як витрати на будівництво нової інфраструктури, зростання навантаження на мережу ( відповідно, зростання витрат на підтримку інфраструктури та розширення ємності) і практично повна відсутність доходів від роумінгу.

«Перераховані фактори, а також те, що Vodafone, на відміну від інших учасників ринку, не переглядав тарифи ні в кінці минулого року, ні на початку поточного, змушує компанію актуалізувати тарифи», – повідомили в компанії.

У той же час, Vodafone не буде найближчим часом переглядати соціальні тарифи для найбільш чутливих груп населення. Зокрема, незмінними залишаються умови тарифної лінійки Family, яка включає безлімітні дзвінки в мережі + 60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Також без змін залишається архівний тариф Light і Light+.

Джерело
Не пропустіть