Власники Xiaomi Mi 10 в Європі почали отримувати оновлення до MIUI 12

Власники європейської версії Xiaomi Mi 10 почали отримувати стабільне оновлення до прошивки MIUI 12 під номером 12.0.1.0QIBEUXM. Цей апдейт отримують всі смартфони серії Mi 10, незважаючи на походження (міжнародну чи китайську версію). Варто також врахувати, що прошивку присилають всім користувачам “по повітрю”, але найбільш нетерплячим користувачам її можна скачати вручну.

MIUI принесла на смартфони Xiaomi Mi 10 нову функціональність у вигляді нової функції “Супершпалери”, новий анімаційний рушій, новий інтерфейс камери, покращену автономність, оновлену темну тему, оновлені анімовані іконки додатків, оновлену систему безпеки та багато іншого. Прошивка була анонсована ще у квітні 2020 року, але користувачі почали отримувати оновлення тільки зараз.

Xiaomi Mi 10 отримав основну камеру на 108 МП, флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 865, дисплей AMOLED з частотою оновлення 90 Гц та багато іншого. Смартфон був анонсований ще у січні цього року, після чого він став доступним як на китайському, так і на міжнародному ринку.

Джерело Prostotech
Не пропустіть