Vivo стала лідером найбільшого ринку смартфонів

Компанія Counterpoint Research повідомила про зміни на ринку смартфонів Китаю, який є найбільшим в світі мобільних пристроїв. Лідером за підсумками першого і другого кварталів стала Vivo з результатом 24%.

У другому кварталі компанія Vivo продала в Китаї близько 18,3 мільйона смартфонів проти 14,1 мільйона роком раніше. На другому місці в рейтингу провідних гравців знаходиться Oppo з результатом приблизно 21%. Замикає трійку лідерів Xiaomi, яка контролює 17% китайського ринку смартфонів.

Ці компанії отримали максимальну вигоду з ситуації з Huawei, яка різко здала позиції через жорсткі санкції з боку США. Якщо у другому кварталі минулого року ця компанія контролювала понад 30% китайського ринку смартфонів, то в другому кварталі цього року її частка знизилася до 8%. Судячи з опублікованого графіку, Honor трохи випереджає колишню материнську компанію Huawei.

Counterpoint Research вважає, що з поверненням Honor і подальшим посиленням Xiaomi в офлайн-каналах на китайському ринку смартфонів в найближчі дні буде жорстка конкуренція між Vivo, Oppo, Xiaomi, Honor і Apple.

Джерело Gizchina
Не пропустіть