HMD представив свою першу лінійку смартфонів під оригінальним брендом HMD

  • Технологічний інноватор Human Mobile Devices (HMD) представляє першу оригінальну лінійку смартфонів HMD: HMD Pulse Pro, HMD Pulse+ та HMD Pulse
  • Плавні лінії, спокійні тони, сучасна естетика та популярні відтінки характеризують новий свіжий стиль HMD
  • Нове дослідження HMD показує, що 41% представників покоління зумерів (людей, народжених в 2000-х роках) з більшою ймовірністю придбали б електронний пристрій, якби могли відремонтувати його самостійно в домашніх умовах
  • HMD прогнозує, що три з кожних чотирьох девайсів, які компанія продаватиме в Європі у 2024 році, будуть ремонтопридатними, порівняно з кожним третім у 2023 році
  • HMD Pulse+ та HMD Pulse будуть доступні в Україні в травні, а HMD Pulse Pro надійде у продаж пізніше.

Технологічний інноватор Human Mobile Devices (HMD) сьогодні представив свою першу лінійку смартфонів під оригінальним брендом HMD: HMD Pulse Pro, HMD Pulse+ та HMD Pulse. Колекція HMD Pulse задає тон оригінальній лінійці HMD: плавні лінії, спокійні тони, сучасна естетика, зручна ремонтопридатність і сміливий, зухвалий дизайн за доступною ціною.

Маркетинговий директор Human Mobile Devices, Ларс Зільбербауер, коментує: “Ми тримаємо руку на пульсі, розпізнаємо потреби споживачів і передбачаємо ринкові тенденції; ремонт є наріжним каменем нової глави в інноваціях смартфонів. Забудьте про буденність, це нова ера вишуканості смартфонів, наповнених змістом”.

Бен Вуд, головний аналітик CCS insight, зазначив: “Ремонтопридатність є актуальною темою для споживачів, і компанія CCS insight побачила, що зацікавленість у ремонті мобільних телефонів значно зросла як в ЄС, так і в США за останній рік. Приблизно 55% опитаних в ЄС заявили, що хотіли б відремонтувати пристрій, який вийшов з гарантійного терміну, за розумну ціну, а не замінювати його на новий. У США зацікавленість також висока – 49%. Ми також відзначаємо, що 47% споживачів в ЄС і 48% споживачів у США висловили готовність платити трохи більше за екологічно чисті продукти, що підкреслює попит на більш ремонтопридатні продукти”[1].

Бен Вуд також відзначає: “HMD була першопрохідцем у створенні більш ремонтопридатних смартфонів. Приємно, що лінійку HMD Pulse Family ще легше самостійно відремонтувати, і це дизайнерське рішення добре узгоджується зі споживчими тенденціями, які ми спостерігаємо в нашому дослідженні”.

Коментує Кайл Вінс, генеральний директор iFixit: “HMD щойно анонсувала свій четвертий пристрій, який можна відремонтувати самостійно: HMD Pulse Pro. Постійне прагнення HMD розробляти телефони з урахуванням можливості ремонту, є обнадійливим зрушенням у нашій культурі споживання, доводячи, що HMD має інноваційну культуру, необхідну для досягнення прогресу в галузі ремонту. Ми зацікавлені у співпраці, оскільки бренд працює над тим, щоб зробити ремонтопридатні телефони нормою, а не винятком”.

Колекція HMD Pulse

Кожен пристрій нової лінійки HMD Pulse придатний для самостійного ремонту. HMD називає це “Ремонтопридатністю першого покоління”, що дозволяє власникам девайсів замінити пошкоджений дисплей, погнутий зарядний порт або розряджений акумулятор, не маючи при цьому інженерної освіти. Користувачі можуть просто взяти набір iFixit для самостійного ремонту, який доспуний на локальних маркетплейсах.

HMD Pulse Pro: коли кожне селфі шедевр!

HMD Pulse Pro – новий найкращий друг для любителів селфі. Завдяки найкращій на ринку селфі-камері на 50 Мп, вашим ідеальним знімкам цього літа будуть заздрити всі. Віддайте салют двома пальцями телефону, щоб запустити нову функцію навігації за допомогою жестів для створення селфі, фіксуючи чудові спогади одним лиш рухом руки, або перейдіть у режим hands-free, показавши сердечко двома пальцями або двома руками, а також показуючи жестом “клас” – ідеально для групових селфі. З HMD Pulse Pro ви також можете попрощатися з розмитими нічними селфі за допомогою режиму AI Суперпортрет, який робить навіть найтемніші селфі чіткими, як вдень. З HMD Pulse Pro знімати спогади у високій роздільній здатності простіше, ніж будь-коли, і ви виглядатимете, як професійний фотограф – без жодної підготовки.

Pulse Pro від HMD – це модний аксесуар, який ніколи не вийде з моди, доступний у трьох приголомшливих відтінках: крижаний зелений, сутінково-пурпуровий та космічно-чорний. І це ще не все. Pulse Pro у крижаному зеленому кольорі має свій власний зарядний пристрій, підібраний у відповідному кольорі, який продається окремо. Завдяки своєму позачасовому дизайну та витонченому силуету, він створює атмосферу селебріті, але без дорогого цінника.

HMD Pulse+ та HMD Pulse

Молодші братики і сестрички HMD Pulse Pro, HMD Pulse+ і HMD Pulse, пропонують до 59 годин автономної роботи і ремонтопридатність першого покоління, в тих же трьох привабливих відтінках[2]. HMD Pulse+ оснащений 50-мегапіксельною задньою камерою та датчиком глибини, що дозволяє легко робити якісні знімки, в той час як HMD Pulse, останній девайс із першої серії оригінального тріо від HMD, забезпечує ідеальний баланс між доступністю, продуктивністю та ремонтопридатністю. Завдяки 13-мегапіксельній камері зі AI HDR та оптимізацією тону шкіри для отримання природно яскравих знімків, HMD Pulse – це справжня знахідка.

ПРИМІТКИ

Пропозиція може змінюватися. Перевірте наявність у вашому регіоні. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про продукт можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

  1. Джерело: CCS Insight Pulse: Connected Consumer research, березень 2024.
  2. Тестування акумулятора проводилося за допомогою тесту реального використання, розробленого HMD Global. Тест передбачав активне використання пристрою протягом 5 годин на день з новим акумулятором. Використання включало, наприклад, ігри, потокове відео, дзвінки, надсилання SMS, перегляд веб-сторінок і використання додатків (наприклад, соціальних мереж, новин, навігації та музики). Тестування проводилося зі стандартними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні. Пристрій залишали на ніч у режимі очікування.

 


Не пропустіть