В Україні випробували новий зразок снайперської гвинтівки “Володар горизонту” (відео)

Гвинтівка розроблена за участю провідних снайперів України, а також зарубіжних компаній.

Виготовлений на київському заводі “Маяк” (входить в держконцерн “Укроборонпром”) зразок снайперської гвинтівки “Володар горизонту” пройшов успішні випробування на полігоні.

Про це повідомили на Facebook -сторінці підприємства, опублікувавши відео.

Відзначається, що метою випробувань було виявити слабкі місця вузлів гвинтівки і її конструкції в цілому.

Зокрема, серія з 20 пострілів велася випробувальними патронами, максимальний тиск в патроннику перевищував 5500 бар. Результатом випробувань стали більше 16 змін і доповнень в конструкцію або естетику вузлів гвинтівки.

Незмінними залишилися ствол, затвор і втулка з бойовими упорами, конструкція і технологія виготовлення яких, показали абсолютну надійність“, – підкреслили розробники нового стрілецького озброєння для української армії.

Як розповів головний конструктор підприємства “Укроборонпром” Олександр Гордєєв, комплекс складається з мультикаліберноъ гвинтівки і високоточного далекобійного патрона 12,7х114 “НL”. Про це повідомляється на сторінці “Укроборонпрому” в Facebook .

“Володар Горизонту” розроблений за участю провідних снайперів України, інженерів компанії “Володар Горизонту”, заводу “Маяк”, а також зарубіжних компаній. Йдеться про Bartlein Barrels Inc. (США) і АRC Ballistics (Великобританія).

Не пропустіть