У Китаї створили найшвидший в світі поїзд

Поїзд здатний розганятися до 600 км/год

У Китаї розробили інноваційний поїзд на магнітних подушках, який став найшвидшим наземним транспортним в світі. Він може розвивати швидкість до 600 км/год. Це нижній поріг швидкості і для пасажирського літака.

Перший примірник поїзда-маглева вже побудований, найближчим часом розпочнуться його випробування в реальних умовах. Розробкою і виробництвом займалася державна компанія CRRC, яка є найбільшим виробником залізничного транспорту в світі. За словами творців, в даній моделі використовуються передові технології, які раніше ніхто не застосовував в маглевах.

Йдеться про технологію високотемпературного надпровідного магнітного поля. На відміну від низькотемпературних технологій, застосовуваних в поїздах на магнітній подушці в Німеччині і Японії, вона легша і дешевша у виробництві. Також спеціально для поїзда розроблена гальмівна система, що має кращий відгук. Гальмівний шлях скоротився до 10 км.

Працювати склад на магнітній подушці може в широкому температурному діапазоні. За результатами тестування модель відмінно себе показала як при мінус 25 градусах, так і при плюс 45 градусах Цельсія. До складу буде включено від двох до десяти вагонів. Місткість кожного становить 100 пасажирів. На розробку цієї моделі у компанії пішло близько п’яти років.

Не пропустіть