Telegram Premium офіційно доступний за ціною $4.99 на місяць

Підписка Telegram Premium стала доступною по всьому світу, ціна складає 4.99 доларів. Зараз користувачам, які хочуть використовувати Premium-підписку, слід оновити додаток Telegram до версії 8.8, після чого зайти в налаштування додатку та вибрати пункт Telegram Premium.

Слід зазначити, що у Telegram заявили, що нова підписка Telegram Premium дозволятиме підтримувати безкоштовну версію. Крім цього, у прес-службі месенджера поділилися даними щодо користувацької бази – зараз у Telegram понад 700 мільйонів користувачів по всьому світу. Команда особливо гордиться цим, адже ніколи не вкладала коштів у рекламу та покладалась лише на рекомендації активних користувачів своїм друзям та знайомим.

Нагадаємо, що Telegram Premium дає значно розширені можливості для потенційних користувачів. У додатку не буде реклами, будуть доступні завантаження файлів до 4 ГБ, збільшаться інші ліміти завантажень, а загальна швидкість завантаження зросте. Крім цього, користувачі отримають унікальні стікери та реакції, анімовані аватари для профілів, можливість перетворення голосових повідомлень у текст та багато іншого.


Джерело Telegram

Не пропустіть