TCL випустить перші в світі сканери відбитків пальців для ЖК-дисплеїв

TCL Huaxing розробила однопоточну технологію відбитків пальців для ЖК-екранів. Вона буде офіційно введена в експлуатацію цього року. Що стосується повноекранної багатоточкової технології відображення відбитків пальців, то її доведеться почекати до 2021 року. За даними компанії, вона витратила два роки, намагаючись реалізувати технологію відображення відбитків пальців на екрані.

Щоб підекранний сканер відбитків пальців став робочим, інженери розробили спеціальну BLU-плівку для використання її в складі дисплея. Вона підвищує загальну яскравість екрану, що гарантує похибку в розпізнаванні відбитка не більш ніж в 3 % при значенні яскравості вище 450 ніт.

Серед інших переваг відзначається надвисокий коефіцієнт екрану (близько 92 %), новий досвід використання і відсутність видимості ліній розпізнавання відбитків пальців під екраном.

Розблокування буде відбуватися наступним чином: користувач побачить підсвічену активну зону, куди необхідно прикласти палець для зчитування відбитка.

Зараз технологія Wuhan Huaxing LCD знаходиться на стадії масового виробництва. Крім TCL, аналогічну технологію розробляє Xiaomi і Huawei.


Джерело GizChina

Не пропустіть