Стало відомо, як виглядатимуть навушники Samsung Galaxy Buds Pro

Компанія Samsung на початку кожного року презентує TWS-навушники разом зі своїми флагманськими смартфонами модельного ряду Galaxy S. Galaxy Buds були презентовані з Galaxy S10, Galaxy Buds+ – з Galaxy S20, а Galaxy Buds Live – з Galaxy Note 20. Очікується, що наступними навушниками компанії стануть Samsung Galaxy Buds Pro, які будуть презентовані разом з модельним рядом Galaxy S21 вже у січні наступного року.

Перед запуском навушників у Мережі з’явилися перші дані про них. Зокрема, з’явилися інсайдерські зображення нових навушників компанії Samsung, де можна побачити дизайн самих навушників та зарядного кейса. Дизайн відрізняється від того, який був у Galaxy Buds та Galaxy Buds+, але більше схожий на них, ніж на Galaxy Buds Live.

На кейсі є назва бренду, підпис “Sound by AKG”, LED-індикатор та роз’єм USB-C для зарядки. Очікується підтримка бездротової зарядки. У навушників має бути підтримка активного поглинання шумів, тому вони оснащені просунутою системою мікрофонів. Об’єм акумулятор зарядного кейса повинен скласти 500 мАг, що відчутно більше, ніж у кейса Galaxy Buds+, об’єм акумулятора в яких складав 270 мАг. Це означає, що слід очікувати відчутно кращої автономності. Нові навушники мають бути презентовані у січні, а у продаж повинні поступити вже в лютому, ціна та решта характеристик залишаються невідомими.


Не пропустіть