Коли та в якій моделі Apple iPhone сканер Face ID буде під екраном

Завжди здається, що до появи підекранної функції Face ID залишився всього один рік. Але останні чутки вказують на те, що вона з’явиться в моделях iPhone 18 Pro та iPhone 18 Pro Max 2026 року.

У квітні Росс Янг з Display Supply Consultants написав на X/Twitter, що в оригінальній дорожній карті стверджувалося, що iPhone 17 Pro та iPhone 17 Pro Max замінять існуючий виріз для камери лише на фронтальну камеру з отвором.

Однак Янг дещо змінив це твердження. Він каже, що чув, що підекранний Face ID відсувається ще на рік – до 2026 року.

Якщо його переглянутий прогноз правильний, то iPhone 18 Pro та iPhone 18 Pro Max 2026 року стануть першими моделями, які замінять виріз і використовуватимуть підекранний Face ID. Моделі iPhone, які не належать до категорії Pro, можуть отримати функцію розпізнавання обличчя під екраном лише в iPhone 19, який вийде наприкінці 2027 року.

Янг також передбачив технічні зміни в лінійці iPhone 17, включаючи перехід від низькотемпературного полікремнію (LTPS) до низькотемпературного полікристалічного оксиду (LTPO) у всіх моделях у 2025 році. Починаючи з iPhone 14 Pro, саме LTPO-дисплей дозволяє моделям Pro мати постійно увімкнений дисплей, зберігаючи при цьому час автономної роботи.

Янг дотримується свого прогнозу, що всі моделі iPhone 17, які очікуються восени 2025 року, використовуватимуть панель з LTPO. Це означає, що функція «завжди увімкнений» стане стандартною для всіх моделей.

Джерело appleinsider

Не пропустіть