Стало відомо, коли вийде третє покоління iPhone SE

Згідно з новою інформацією, опублікованою аналітичною компанією TrendForce з Тайваню, вихід третього покоління смартфона iPhone SE відбудеться в першому кварталі 2022 року. Очікується, що Apple проведе весняну презентацію у березні наступного року.

Дослідницька компанія заявила, що крім запуску передбачуваного iPhone SE 2022 у першому кварталі 2022 року, Apple також випустить чотири флагманські моделі iPhone у другій половині року. Що стосується нового iPhone SE 2022, то він відноситиметься до смартфонів середньої цінової категорії, при цьому він буде найдоступнішим iPhone з підтримкою підключення 5G.

TrendForce додає, що наступного року компанія планує випустити 25-30 мільйонів iPhone SE 2022.

Відомий аналітик Мінґ-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) раніше повідомив, що iPhone SE 2022 буде схожий на існуючу модель iPhone SE 2020 року. Очікується, що він збереже 4,7-дюймовий екран і кнопку Home з дактилоскопічним датчиком.

Головними відмінностями iPhone SE 2022 стане сучасна платформа, покращена камера та підтримка 5G. Цілком ймовірно, що в iPhone SE 2022 може бути встановлений Apple A15 Bionic, на якому побудована серія iPhone 13, яка цього року дебютувала.

Чутки також вказують на існування моделі iPhone SE Plus із збільшеним екраном, але не факт, що вона вийде наступного року.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть