Шість колишніх співробітників eBay звинувачуються в кіберпереслідуванні

Вони нібито відправили критикам компанії закривавлену маску свині.

Кілька високопоставлених колишніх співробітників eBay звинуватили в кіберпереслідуванні. Співробітники інтернет-магазина відправляли парі, яка веде блог на тему інтернет-продажів, посилки з живими комахами, похоронними вінками та закривавлені маски свині через критику компанії.

У число цих співробітників входять колишній старший директор з охорони і безпеки, колишній директор з глобальної стійкості, колишній менеджер глобального розвідувального центру eBay, колишній старший менеджер зі спеціальних операцій і колишній підрядник.

У справі стверджується, що група підозрюваних співробітників стежила за блогером і її сім’єю. Також вони розмістили на порталі Craigslist інформацію про те, що редактор і її чоловік нібито є свінгерами і шукають сексуальних партнерів.

За даними Міністерства юстиції, кілька колишніх співробітників компанії зареєструвалися для участі в конференції з розробки програмного забезпечення в Бостоні, а потім поїхали в будинок жертв в прилеглому Натіку, в штаті Массачусетс. Вони нібито хотіли увірватися в гараж жертв і встановити на їх автомобіль пристрій спостереження GPS, але жертви помітили спостереження і повідомили поліцію.

Як повідомляє NBC News, екс-співробітники планували спочатку залякати жінку, а потім прийти їй на допомогу, придумавши легенду про те, як служба безпеки eBay помітила переслідування з боку своїх співробітників.

В опублікованій заяві eBay повідомляє, що правоохоронні органи повідомили компанію про підозрілу поведінку ще в серпні 2019 року — тоді компанія почала власне розслідування. До вересня 2019 року керівництво компанії звільнило всіх задіяних співробітників, в тому числі колишнього головного директора з комунікацій. А колишній генеральний директор eBay Девін Веніг покинув компанію того ж місяця.


Джерело engadget

Не пропустіть