Samsung кардинально знизила ціни на Samsung Galaxy S10

Компанія Samsung вирішила збільшити інтерес до своєї флагманської лінійки смартфонів Samsung Galaxy S10. Бренд знизив ціни на ці пристрої на 200-300 доларів залежно від їх модифікації. Зниження вартості відбулося поки тільки на американському ринку.

Samsung завжди славилася тим, що не боялася створювати спеціальні пропозиції для того, щоб збільшувати продажі своїх моделей. Причому мова йде не тільки про застарілі пристрої, а й про нові, навіть флагманські. Нещодавно компанія при покупці Galaxy Note 10+ дарувала клієнту бездротові навушники Galaxy Buds і фітнес-трекер Galaxy Fit.

Тепер бренд вирішив збільшити продажі своєї флагманської лінійки Samsung Galaxy S10, що вийшла на початку року. Всі модифікації цього смартфона отримали знижку, причому її не можна назвати маленькою. Пристрої з вбудованою пам’яттю до 512 ГБ включно втратили в ціні 200 доларів. Це стосується як звичайної версії моделі, так і Plus.

Більш суттєва знижка була зроблена на Samsung Galaxy S10+, оснащений 1 ТБ вбудованої пам’яті. При покупці цього смартфона покупець зможе заощадити цілих 300 доларів. При цьому варто відзначити, що дана модель пристрою і так володіє великим цінником – 1,6 тисячі доларів, тому подібна знижка не здається істотною. За таку ціну покупець також отримає 12 ГБ ОЗУ.

Спеціальна пропозиція на всі модифікації Samsung Galaxy S10 вже є на офіційному порталі бренду, замовлення може оформити будь-який бажаючий.

Не пропустіть