Розкрито дизайн нових бездротових навушників суббренда Xiaomi

А також з'явилися деякі подробиці, що стосуються новинки

Буквально вчора в мережі з’явилися перші розмови про новий продукт Amazfit – бездротові навушники, які представлять в рамках виставки CES 2020 року – як уже сьогодні стало відомо, як саме вони будуть виглядати.

Судячи з опублікованого тизер-постеру новинки, пристрій отримає достатньо сильно закруглені краї. Що ж стосовно “висячих макаронів” у стилі AirPods, то їх компанія також не стала додавати до своїх бездротових навушників, вибравши для пристрою форм-фактор ближчий до Samsung Galaxy Buds. Але судячи за наявними даними, “змагатися” Amazfit все ж планує саме з пристроєм від Apple, що в кінці 2019 року викликає лише посмішку – навушникам від купертинівців вже більше трьох років, а конкуренти все ніяк не можуть заспокоїтися і досі намагаються видати свою “відповідь”.

Крім вищеназваних особливостей, у новинці від підрозділу Xiaomi також очікується поява пульсометра і системи шумозаглушення, правда поки не до кінця зрозуміло якого саме – активного або ж просто прибираючого шум вулиці під час розмов із вбудованого мікрофона.

Джерело mydrivers
Не пропустіть