Розкрита дата презентації HONOR 30

Новинку представлять 15 квітня.

Слідом за презентацією HONOR 30S в Мережі з’явився офіційний тизер, присвячений прийдешньому релізу флагманських смартфонів бренду. Наступний захід відбудеться 15 квітня, на ньому покажуть Honor 30 і Honor 30 Pro.

Крім дати презентації, рекламний банер підтверджує пурпурове забарвлення майбутнього смартфона. Один з витоків також стверджує, що задня кришка може бути виконана в рожевому, синьому і сріблястому кольорах. Індійський інсайдер Мукул Шарма також опублікував дизайнерський ескіз, який детально демонструє колірну схему пристрою.

Новинка також отримає круглий модуль камери з декількома сенсорами. З попередніх витоків відомо, що HONOR 30 буде побудований на базі мобільної платформи Kirin 990 з 5G-модемом. Смартфони імовірно будуть оснащені трьома камерами: основним з серії Sony IMX700 на 50 МП, датчиком на 12 Мп з функцією об’єднання чотирьох сусідніх пікселів в один великий (2,8 мкм) і 8-мегапіксельним модулем з триразовим оптичним зумом. Частота оновленна екрану, імовірно, становитиме 90 Гц.

Не пропустіть