Viber порадував українців новою можливістю

Відтепер спілкуватись по відеозв’язку зможуть до 30 користувачів водночас – саме таким чином планує розширити функціонал свого мессенджера Rakuten Viber.

Вже на протязі наступних місяців нам обіцяють збільшити кількість користувачів, які зможуть підтримувати відеозв’язок одночасно. Про те, що функція стане доступною як для комп’ютерів, так і для смартфонів (не має значення, працюють вони на Android або iOS), стало відомо у вівторок від прес-служби.

Мессенджер завжди прагнув відповідати запитам користувачів, а тому зараз, в епоху нової норми, планує розширити можливості однієї зі своїх найбільш затребуваних функцій. На сьогоднішній момент в Viber в групових відеодзвінках можуть брати участь 20 осіб, а в найближчому майбутньому це число збільшиться до 30. Кількість було обрано не випадково: 30 – це середня чисельність класу в освітній установі і оптимальний розмір для бізнес-команди.

Для того щоб почати груповий відеодзвінок, користувачеві потрібно виконати три кроки:

  • натиснути на значок відео в правому верхньому куті екрану будь-якого групового чату;
  • вибрати контакти для підключення до дзвінка;
  • натиснути на кнопку виклику.

Якщо дзвінок вже розпочато і потрібно запросити нового користувача, досить натиснути кнопку «Додати» і вибрати потрібний контакт.

«Ми дуже раді, що групові відеодзвінки в Viber користуються високою популярністю серед користувачів. Viber прагне до того, щоб додаток було зручно користувачам, і вони могли вчитися, спілкуватися з колегами по роботі і залишатися на зв’язку з близькими, друзями, навіть перебуваючи в різних частинах світу», – зазначила Анна Мигаль , старший директор з розвитку бізнесу Rakuten Viber .

Раніше в групових відеодзвінках Viber вже з’явилася можливість бачити всіх учасників дзвінка на одному екрані, а при бажанні сфокусуватися на комусь одному. Групові відеодзвінки абсолютно безкоштовні і не обмежені за часом.

Групові відеодзвінки на 30 осіб в найближчому будуть доступні всім користувачам мобільного та ПК-версій Viber.

Вайбер – це не тільки частина Rakuten Inc., яку знають у всьому світі як одну з найбільших e-commerce-компаній. Вайбер – це офіційний месcенджер футбольного клубу “Барселона” і, більш того, додаток для підтримання зв’язку баскетбольного клубу Golden State Warriors.

Джерело svidok.online

Не пропустіть