Нова вразливість Android може дозволити хакерам керувати смартфонами дистанційно: що потрібно знати, щоб убезпечитись

Спеціалісти з безпеки виявили новий троян в системі Android, який може дозволити зловмисникам керувати смартфонами дистанційно. Програма під назвою Brokewell здатна записувати кожну дію на пристрої, включаючи натискання кнопок, введення тексту та запуск застосунків.

Цей троян поширюється через підроблені оновлення для браузера Google Chrome і спрямований на користувачів Android. Він знаходиться на стадії активної розробки та може використовуватися для захоплення пристроїв і віддаленого керування ними. Зловмисники вже використовували Brokewell для маскування під фінансові сервіси та австрійський додаток для цифрової автентифікації ID Austria.

Основні функції трояна включають викрадення даних та надання віддаленого доступу зловмисникам. Це може стати серйозною загрозою для користувачів, оскільки зловмисники зможуть здійснювати шахрайські операції на їх пристроях, що ускладнить виявлення злочинців.

Щоб захистити себе від таких загроз, експерти рекомендують не встановлювати програми або оновлення з підозрілих джерел, а також активувати функцію Play Protect.

Нагадаємо, на початку квітня експерти з консалтингової компанії NCC Group попереджали про новий троян Vultur, який дозволяє хакерам отримувати доступ до смартфонів користувачів.

Джерело ThreatFabric

Не пропустіть