Samsung Galaxy Watch 7 може отримати функцію вимірюваня рівня цукру в крові: відомі деталі

З’являється все більше витоків та чуток щодо серії Samsung Galaxy Watch 7. Очікується, що лінійка складатиметься з трьох моделей, порівняно з двома попередніми, що свідчить про зміну стратегії. Тепер новий звіт з Південної Кореї розкриває важливу функцію відстеження здоров’я, яка може з’явитися в майбутніх пристроях. Віцепрезидент компанії, Хон Пак, зустрівся з членами консультативної ради Samsung Health, головною темою обговорення було відстеження рівня цукру в крові та інтеграція штучного інтелекту в носимі пристрої.

Очікується, що Samsung може включити монітор рівня цукру в крові в майбутній серії Galaxy Watch 7. Багато носимих пристроїв, включаючи Apple, також, за звітами, працюють над функцією відстеження здоров’я на своїх пристроях. Це через те, що монітори рівня цукру можуть допомогти людям з діабетом, а також тим, хто не має діабету та хоче вести здоровий спосіб життя.

Раніше, в січні цього року, Хон Пак натякнув на відстеження рівня цукру в крові на майбутніх носимих пристроях. Це через те, що вони здатні вимірювати параметр безперервно. Крім того, вони також неінвазивні, що усуває необхідність у проколі шкіри та взятті крові, роблячи його легшим для пацієнтів. Таким чином, відстеження рівня цукру в крові може стати значним проривом у майбутніх носимих пристроях.

Пресреліз Samsung не згадує Galaxy Watch 7. Але все частіше здається ймовірним, що монітор рівня цукру буде присутній у майбутній моделі. Також залишається питання, чи компанія зробить його доступним на всіх моделях. Samsung може вирішити класифікувати смартгодинник як електронний пристрій, а не медичний, з міркувань регулятивних причин.

Наступний захід Unpacked від Samsung, на якому і мають показати Galaxy Watch 7, очікується 10 липня.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть