Poco F2 не стане клоном Redmi K30 Pro

Він також коштуватиме дорожче, ніж попередник.

В 2018 році Xiaomi анонсувала лінійку Poco з єдиним смартфоном під назвою Pocophone F1. Цього року компанія відродила Poco як окрему марку, і першим її смартфоном став Poco X2 — це ребрендинг Redmi K30 4G, випущеного в Китаї. Потім Xiaomi анонсувала Redmi K30 Pro, і багато шанувальників вважають, що він буде перетворений в Poco F2. Генеральний директор компанії прояснив ситуацію.

Генеральний директор Poco India Манмохан Чандола провів інтерактивну зустріч з фанатами бренду, на якій заявив, що Poco F2 зараз знаходиться в стадії розробки — і пристрій не стане перейменованою версією Redmi K30 Pro для індійського ринку. Він також повідомив, що новинка коштуватиме дорожче, ніж Poco F1, який на старті коштував $265. За словами топ-менеджера, за цю суму розумніше буде придбати представлений раніше Poco X2, а флагманський F2 обійдеться покупцям дорожче.

Це пояснюється тим, що компанії представляють нові і передові технології. З попередніх витоків відомо, що апарат також може отримати Pro-версію, яка і стане ребрендингом флагманського Redmi K30 Pro.

Джерело GizChina
Не пропустіть