Планшет iPad Pro Plus 2021 на базі чіпсета A14 буде таким же потужним, як Mac на базі M1

Цього року Apple випустить багато пристроїв. Серед них вже є ті, які готові до запуску: очікується, що цього місяця, наприклад, компанія випустить iPad Pro 2021. Тепер в мережі з’явився новий звіт, який проливає світло на його можливості.

Очікується, що прийдешній Apple iPad Pro 2021 року працювати на базі чіпсета Apple A14, який використовується в новій серії смартфонів iPhone 12. Марк Гурман стверджує, що з цим чіпсетом новий iPad Pro перевершить очікування з точки зору продуктивності. У звіті говориться, що пристрій буде таким же потужним, як пристрої Apple Mac на базі M1.

Очікується, що з точки зору дизайну майбутній iPad Pro буде схожий на існуючі моделі. Але існує ймовірність, що пристрій може бути трохи товщий, якщо компанія вирішить використовувати міні-світлодіодний дисплей з поліпшеною яскравістю і кращими коефіцієнтами контрастності.

Також повідомляється, що прийдешній планшет буде підтримувати підключення 5G до мереж Sub-6GHz і mmWave. Ми також очікуємо кращої продуктивності камери.

Як зазначалося вище, новий Apple iPad Pro 2021 має бути випущений цього місяця, але поки офіційного підтвердження від гіганта з Купертіно не надходило.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть