Ось як може виглядати редизайн iOS 18 у стилі visionOS

iOS 18 буде анонсована компанією Apple 10 червня, в перший день Всесвітньої конференції для розробників (WWDC). Наступна ітерація мобільної ОС може зазнати найбільш значних змін у дизайні за останні роки – численні нещодавні чутки стверджували, що дизайн буде багато в чому натхненний visionOS, програмним забезпеченням, яке працює на гарнітурі Vision Pro від Apple.

Сьогодні ми отримали перше уявлення про те, як це може виглядати в iOS 18, завдяки витоку дизайнерського ресурсу для мобільної ОС. Шаблон рамки iPhone, який ви можете побачити нижче, був надісланий MacRumors анонімним джерелом, яке стверджує, що отримало його від інженера iOS. Оскільки це все анонімно, сприймайте це з певною часткою скептицизму.

Як повідомляється, ця функція буде включена в Design Resources для iOS 18 від Apple, які допомагають розробникам візуально створювати додатки за допомогою таких програм, як Sketch і Photoshop. Звичайно, на даний момент повністю незрозуміло, чи це правда, але дизайн тут дійсно відповідає вищезгаданим попереднім чуткам, які стверджують, що iOS 18 побачить візуальну реконструкцію, натхненну visionOS.

З іншого боку, Марк Гурман (Mark Gurman) з Bloomberg вважає, що в цьому році не буде повного оновлення дизайну iOS, тому елементи, натхненні visionOS, можуть не проникати у весь інтерфейс користувача.

visionOS має багато вбудованих напівпрозорих елементів, а також скляні кнопки зі світловідбиваючими краями. Кожен раз, коли ми дивимося на неї, мимоволі згадується дизайн Windows Aero від Microsoft, який дебютував у Windows Vista. Звісно, це було давно, тож вони не ідентичні, а скоріше далекі родичі.

Джерело GSMArena

Не пропустіть