В App Store visionOS налічується вже понад 1 000 додатків, розроблених спеціально для Apple Vision Pro

Коли Apple Vision Pro з’явився в магазинах на початку цього місяця, компанія заявила, що в магазині додатків visionOS App Store вже в перший день буде доступно понад 600 додатків, розроблених спеціально для нової гарнітури. Кілька днів по тому Apple підтвердила, що в App Store вже є понад 1 000 додатків, створених для Vision Pro.

Ця новина надійшла від старшого віцепрезидента Apple з маркетингу Грега Джосвіака. У своєму дописі на X він повідомив, що магазин додатків для visionOS перевищив позначку в 1 000 додатків, розроблених для використання переваг обладнання Vision Pro. Він також подякував розробникам за їхню “наполегливу працю” і за те, що вони розширюють “межі можливого”.

Загалом, в магазині додатків visionOS App Store доступно понад 1,5 мільйона додатків, але переважна більшість з них – це програми для iPad, що працюють в режимі сумісності.

“Величезна подяка нашим розробникам! Їх наполеглива праця вже призвела до створення понад 1000 неймовірних просторових додатків, розроблених спеціально для Vision Pro, а також понад 1,5 мільйона сумісних додатків. Ми з нетерпінням чекаємо, як вони продовжать розширювати межі можливого”, – сказав Грег.

Існують певні суперечки навколо магазину додатків visionOS. Попри зусилля Apple, спрямовані на те, щоб підкреслити, що такі важливі програми, як Disney+, NBA та Max від HBO, доступні для Vision Pro з ефектом занурення, є багато важливих додатків, які поки що не можна знайти на visionOS. До них відносяться Netflix, Spotify, YouTube, Instagram і TikTok.

За замовчуванням кожен додаток для iPad доступний в магазині додатків visionOS App Store і може працювати в режимі сумісності. Однак розробники можуть не робити свої додатки для iPadOS доступними для користувачів Vision Pro, і багато розробників свідомо вирішили так вчинити.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть