Незабаром Apple Vision Pro з’явиться ще в 9 країнах

Спочатку Apple запустила пристрій просторових обчислень Vision Pro лише в США. Очевидно, це було зроблено для того, щоб впоратися з проблемами ланцюжка поставок і спростити процес продажу. Одним з помітних обмежень гарнітури Vision Pro на даний момент є те, що вона підтримує лише англійську мову. Крім того, її віртуальна клавіатура і функція автокорекції також обмежені англійською мовою (США).

Це, очевидно, добре, оскільки гарнітура доступна лише в США. Але чи не буде Apple продавати її за межами США? Ну, є ймовірність, що Apple готується до глобального запуску, або принаймні в деяких інших країнах. І Apple також підтвердила, що до кінця 2024 року вони продаватимуть її в більшій кількості країн.

Код visionOS свідчить про майбутню підтримку віртуальної клавіатури ще 12 мов: кантонська (традиційна) китайська (спрощена), англійська (Австралія), англійська (Канада), Англійська (Японія), Англійська (Сінгапур), Англійська (Великобританія), Французька (Канада), Французька (Франція), Німецька (Німеччина), японська, корейська.

Минулого місяця повідомлялося, що ця гарнітура вартістю 3500 доларів може з’явитися в Китаї вже у квітні або травні. Тепер, дивлячись на мови, над якими працює Apple, MacRumors зазначає, що Apple потенційно може запустити Vision Pro в наступних країнах: Китай, Австралія, Канада, Японія, Сінгапур, Великобританія, Франція, Німеччина, Південна Корея.

Очікується, що запуск відбудеться до Всесвітньої конференції розробників (WWDC) 2024, яка запланована на червень.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть