UPG_price_d+m

Оновлення iOS 17.1.1 та watchOS 10.1.1 виправляють не всі серйозні проблеми з iPhone та Apple Watch

Сьогодні Apple випустила iOS 17.1.1, iPadOS 17.1.1 та watchOS 10.1.1 для сумісних пристроїв. З’ясувалося, що це не великі оновлення, які приносять з собою нові функції. Натомість вони виправляють деякі неприємні, кричущі помилки, які з’явилися нещодавно.

iOS 17.1.1 виправляє некоректне відображення снігу у віджеті екрана блокування погоди, а також, що, можливо, важливіше для деяких людей, проблеми з Apple Pay та іншими функціями NFC, які стають недоступними на всіх моделях iPhone 15 “після бездротової зарядки в певних автомобілях”, як повідомляє Apple.

Про які автомобілі йдеться? BMW. Це звучить як суцільний біль, тому переконайтеся, що ви оновилися якнайшвидше, якщо вас це торкнулося.

Користувачі також повідомляли про різні проблеми з підключенням до Wi-Fi та вимкненням пристрою, але незрозуміло, чи виправить оновлення і ці проблеми, оскільки в журналі змін Apple про них не згадується.

watchOS 10.1.1 має на меті виправити проблему, яка могла спричинити швидке розрядження акумулятора у деяких користувачів Apple Watch, про що ми раніше писали. Є також інші “важливі виправлення помилок”, які не виділені окремо. Тож якщо ви відчуваєте, що ваші Apple Watch стали працювати на watchOS 10.1 не так довго, як раніше, переконайтеся, що ви оновили їх до найновішої версії за першої ж нагоди.

Джерело GSMArena

Не пропустіть