Огляд Huawei FreeBuds Lipstick – дизайнерські навушники з хорошим звуком

Компанія Huawei презентує багато цікавих продуктів, але деякі з них справді унікальні. Модельний ряд Huawei FreeBuds стабільно пропонує хороший звук та якість, але модель FreeBuds Lipstick має дизайн, що вирізняє її не лише з модельного ряду Huawei, але і серед всіх моделей, представлених на ринку – вона має дизайн, що відтворює вигляд помади.

Виробники косметики пропонують сотні різних кольорів губної помади, але у випадку Huawei Lipstick доступний єдиний – щось між Rojo та Cornell (що може мати значення для цільової аудиторії). В плані апаратної платформи самі навушники повністю ідентичні FreeBuds 4, які добре знайомі любителям топових TWS-навушників. У нас з’явилась змога протестувати Huawei FreeBuds Lipstick, і ми готові поділитися своїми враженнями.

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Характеристики Huawei FreeBuds Lipstick:

  • Розмір динаміка: 14.3 мм
  • Підключення: Bluetooth 5.2 з підтримкою MultiPoint
  • Кодеки: AAC, SBC
  • Об’єм акумулятора: 30 мАг (кожен навушник), 410 мАг (зарядний кейс)
  • Вага: 4.1 г (кожен навушник), 84.5 г (зарядний кейс)
  • Зарядний роз’єм: USB-C
  • Захист: IPX4
  • Фішки: активне поглинання шумів

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Дизайн та відчуття при використанні

Зрозуміло, дизайн Huawei FreeBuds Lipstick не можна назвати нейтральним – у навушників є конкретна цільова аудиторія – дівчата та жінки, що люблять слухати музику з хорошою якістю звуку. Варто зазначити, що кейс має приємну важкість, бо виконаний з металу, а от навушники, навпаки, дуже легкі.

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

На боковій золотистій грані розташований логотип компанії, на нижній – єдина кнопка та роз’єм USB-C для зарядки. В плані відчуттів модель ідентична до Huawei FreeBuds 4: оскільки кожен навушник важить лише 4.1 грама, що є одним з найменших показників серед конкурентів, у вухах вони взагалі не відчуваються. Фіксація хороша, від носіння вуха взагалі не втомлюються, навіть при тривалому прослуховуванні.

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Якість звуку

Слід зазначити, що у Huawei FreeBuds Lipstick преміальний не лише дизайн та позиціонування, але і звук. Не в останню чергу завдяки 14.3-міліметрових динамічних драйверах, навушники звучать гучно, чисто і збалансовано. В цілому, вони дуже схожі на Huawei FreeBuds 4.

Варто зазначити, що звук справді непоганий, але Huawei FreeBuds 4 з дуже схожим, якщо не ідентичним звуком, доступні за відчутно нижчою ціною. Вибирати Huawei FreeBuds Lipstick варто у тому випадку, коли для вас важливий не лише звук, а й незвичний дизайн, бо це, у першу чергу, дизайнерський продукт.

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Поглинання шумів та звук при розмові

Слід зазначити, що Huawei FreeBuds Lipstick – це вкладні, а не внутрішньоканальні навушники, через що вони в будь-якому випадку будуть мати гірше активне поглинання шумів, ніж ті, у яких є амбушури. Тим не менше, FreeBuds Lipstick мають дуже непогану систему активного поглинання шумів, яка працює навіть краще, ніж у FreeBuds 4.

Звісно, поглинання шумів стосується ще й розмов з використанням FreeBuds Lipstick, як гарнітури. Незалежно від того, в якому ви середовищі, вас чути добре завдяки поглинанню шумів при розмові, з чим FreeBuds Lipstick справляються досить добре.

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Управління

Як і у всіх навушників Huawei, FreeBuds Lipstick можна використовувати лише з підключенням по Bluetooth до будь-якого пристрою, але додаток Huawei AI Life дозволить розблокувати весь функціонал. Він дозволяє кастомізувати натискання на одинарний, подвійний тапи, тап зі затримкою, контроль гучності та активне поглинання шумів.

За замовчуванням подвійний тап використовується для паузи/продовження відтворення, а також прийому або завершення дзвінка. Тап зі затримкою дозволяє вмикати та вимикати активне поглинання шумів, а також відхиляти виклик. Регулювання гучності відбувається за допомогою свайпів по ніжках навушників: вверх та вниз для збільшення і зменшення, відповідно. Як і у більшості преміальних рішень, у FreeBuds Lipstick є можливість вийняти навушник для зупинки відтворення та повернути у вухо для його продовження.

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Підключення та фішки

У Huawei FreeBuds Lipstick можуть використовуватися два кодеки: SBC та AAC (другий – більш якісний, по можливості бажано використовувати саме його). Слід зазначити, що у обох випадках затримки відсутні – навушники чудово показують себе у використанні як з SBC, так і з AAC. Слід зазначити, що при першому підключенні навушників через додаток AI Life він пропонує оновити прошивку, щоб покращити стабільність.

Huawei FreeBuds Lipstick підходять не лише для повсякденного використання, але й для спорту. Слід зазначити, що у моделі не лише хороша посадка у вухах, але і є захист за стандартом IPX4 від вологи. В цілому, навушники непогано показують себе під час тренувань (трохи може підводити лише автономність при використанні навушників з активним поглинанням шумів під час тренування).

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Автономність

Компанія Huawei офіційно заявляє до 4 годин роботи на одному заряді без активного поглинання шумів і до 2.5 годин з ним. Це далеко не найвищий показник на ринку, але й відверто поганим його назвати не можна. Окрім цього, слід розуміти, що це плата за легкість самих навушників.

Зарядка самих Huawei FreeBuds Lipstick займає 30 хвилин, а кейса – трохи більше години. На жаль, у Huawei FreeBuds Lipstick не підтримується бездротова зарядка, але це може бути виправдано конструкцією, яка не особливо це передбачає.

Тим не менше, не найвища автономість самих навушників компенсується високою автономністю кейса. Так, він дозволяє зарядити навушники до шести разів, що дає сумарно близько 15 годин автономності при ввімкненому активному поглинанні шумів чи до 24 годин автономності без активного поглинання шумів.

Огляд Huawei FreeBuds Lipstick (фото itsider.com.ua)

Висновки

Huawei FreeBuds Lipstick – це стильний аксесуар “не для всіх”. Їхня головна перевага, за яку доводиться переплатити у порівнянні з Huawei FreeBuds 4 – дизайн. Якщо ви маєте бажання та можливість купити собі або на подарунок стильний аксесуар, який при цьому має практичну цінність, адже це преміальні бездротові навушники, FreeBuds Lipstick стане непоганим варіантом.Не пропустіть