В Україні почалися продажі нового бюджетного смартфона Nokia

Концерн HMD Global, підрозділом якого зараз є компанія Nokia, анонсував старт продаж нового бюджетного смартфона Nokia 3.4 на українському ринку. Модель отримала чіп NFC для безконтактної оплати, хороший бюджетний чіпсет Qualcomm Snapdragon 460 та операційну систему Android 10 з гарантованими оновленнями протягом трьох років.

За роботу Nokia 3.4 відповідальний бюджетний чіпсет Qualcomm Snapdragon 460, який забезпечує на 70 відсотків кращу потужність, ніж його попередники. Модель оснащена IPS-дисплеєм з роздільною здатністю HD+, в якому є краплеподібний виріз під фронтальну камеру.

У камери є багато різних ефектів, у тому числі портретний режим з можливістю регулювання рівня розмитості та фокусування на вже відзнятій фотографії, нічний режим для хорошої зйомки при недостатньо освітленні, а також можливість знімати фото з ультрашироким кутом завдяки камері 5 МП. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 4000 мАг з функцією “Адаптивної батареї”, завдяки якій пристрій аналізує сценарії використання смартфона та оптимізує їхню роботу, більш розумно розподіляючи ресурси системи.

Слід також звернути увагу на перепрацьований дизайн – модель буде доступна у синьому, сірому та фіолетовому кольорових варіантах, корпус виконаний з металу. У моделі є підтримка додатку батьківського контролю FamilyLink для навчання та відстеження часу, проведеного дитиною за гаджетом. Nokia 3.4 працює під управлінням операційної системи Android 10, яка отримуватиме регулярні оновлення.


Не пропустіть