Nokia 10 PureView отримає чіпсет Qualcomm Snapdragon 875

Компанія HMD Global планує презентувати новий флагманський смартфон Nokia 10 PureView вже наступного року, хоча раніше очікувалось, що воно вийде вже цього року. Зараз видання Gizchina з посиланням на інсайдера опублікувало інформацію про те, що модель отримає флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 875, а також сапфірове захисне скло на фронтальній панелі.

Зараз стало відомо, що Nokia 10 PureView на ранній стадії розробки, хоча раніше була інформація про те, що компанія презентує новий флагман вже цього року. Очікується, що модель вийде у другій половині 2021 року. На даний момент більш детальної інформації про Nokia 10 PureView немає. Скоріш за все, детальна інформація про модель з’явиться у Мережі вже ближче до виходу.

Нагадаємо, що компанія HMD презентувала минулий флагман, Nokia 9 PureView, ще у першій половині минулого року. Модель отримала першу у світі основну пентакамеру та застарілий на той момент флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 845, хоча на ринку вже був Snapdragon 855. Пройшло вже більше року, але компанія так і не презентувала новий флагман. Враховуючи, що Snapdragon 875 досі не у масовому виробництві, ми гарантовано отримаємо ситуацію, коли між флагманськими смартфонами року пройде понад два роки.

Досить дивна ситуація вийшла з флагманським смартфоном Nokia 9.3 PureView, який повинен був вийти цього року, і про нього було досить багато інформації. Очікувалось, що модель презентують ще у вересні, але останнім часом інформації про неї не було, тому не зрозуміло, коли її презентують і чи презентують взагалі.


Не пропустіть