Неправильне посилання повністю виводить Chrome для Android з ладу

У свіжих версіях Chrome для Android з’явилася критична помилка: після переходу за посиланням http: //../foo (або ж за адресою https://delroth.net/crash-chrome.html, яка служить перенаправленням) браузер зависає і/або завершує роботу. Найгірший сценарій – якщо користувач вбив цю URL-адресу самостійно. В такому випадку браузер намагається відновити примусово закриті в результаті збою вкладки, тим самим знову переходячи за вищезазначеною адресою і в черговий раз зависаючи. В такому випадку допомагає тільки перевстановлення Chrome – стирання кешу через налаштування системи або примусове відключення браузера не допомагають.

Проблема зачіпає тільки нові версії Chrome. Наприклад, збірка 91.0.4472.120 без проблем відкриває неіснуючу сторінку, однак версії 93.0.4577.82 вже властива критична помилка. Також відомо, що збірка Chrome 94.0.4606.61 теж виводить браузер з ладу.

Розробники з Chromium напевно виправлять цю проблему, оскільки повідомлення про неї вже з’явилося в офіційному баг-трекері bugs.chromium.org.

Не пропустіть