iPhone 16 Pro може отримати на 20% яскравіший дисплей

Нова чутка від інформатора Weibo Instant Digital стверджує, що iPhone 16 Pro матиме яскравіший дисплей у порівнянні з iPhone 15 Pro. Згідно з витоком, ручна або типова пікова яскравість становитиме 1200 ніт, що на 20% вище порівняно з 1000 ніт у iPhone 15 Pro.

Витік також стверджує, що телефон запропонує 1600 ніт яскравості «збудження». Це трохи збиває з пантелику, оскільки і iPhone 14 Pro, і 15 Pro вже мають яскравість до 2000 ніт в режимі підвищеної яскравості (High Brightness Mode або HBM). Як зазначає 9to5Mac, iPhone 15 Pro досягає 1600 ніт пікової яскравості під час показу HDR-контенту. Якщо це правда, то «збудження 1600 ніт» може означати максимальну яскравість під час відображення HDR-контенту, тобто вона залишається незмінною.

Повідомляється, що інформатор Instant Digital має неоднозначну репутацію щодо чуток, пов’язаних з Apple. В минулому він кілька разів надавав точну інформацію, яка включає в себе терміни запуску торішнього жовтого iPhone 14, матове заднє скло iPhone 15 і 15 Plus, незначне оновлення Apple Watch Series 8, підтримку Spatial Video в iPhone 15 Pro і багато іншого.

Для тих, хто не знає, сучасні смартфони запрограмовані на досягнення різних пікових рівнів яскравості залежно від різних умов освітлення. Хоча можуть існувати різні терміни, концепція досить проста. «Ручна» або типова пікова яскравість – це максимальна яскравість, яку телефон може досягти в умовах внутрішнього (не надто яскравого) освітлення. Наступним є HBM (режим підвищеної яскравості), який дозволяє підвищити яскравість в умовах сильного зовнішнього освітлення. На додаток до всього, деякі сучасні смартфони забезпечують шалено високу «локальну пікову яскравість» для HDR-контенту. У цьому випадку лише невелика частина дисплея досягає високого рівня яскравості залежно від вмісту.

Не зовсім зрозуміло, що означає термін «збудження 1600» у цьому витоку. Тим не менш, ручне налаштування пікової яскравості, яке тепер було збільшено, залишається практичним протягом більшої частини часу.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть