Apple продає у США більше смартфонів, ніж всі інші бренди разом взяті, але попит стрімко зменшується

Компанія Counterpoint Research опублікувала аналіз ринку смартфонів у США за перші три місяці 2024 року. Згідно зі звітом, поставки скоротилися на 8% в річному обчисленні, що стало шостим кварталом поспіль падіння в річному обчисленні.

Ринкова частка Apple залишилася незмінною, 52% всіх продажів припадає на компанію з Купертіно, тоді як Samsung дещо збільшила свою частку з 27% до 31%.

Американці поки що не хочуть оновлювати свої телефони, виявив Джефф Філдхак, директор з досліджень у Північній Америці. Поставки знизилися порівняно з першим кварталом 2023 року в основному через високі продажі iPhone 14 Pro і Pro Max, які тоді не змогли повторити 15 серія. Поставки Android у сегменті до 300 доларів також скоротилися.

На ринку бюджетних смартфонів продовжується консолідація, а кількість випусків нових продуктів зменшується, оскільки виробники поступово відмовляються від телефонів з підтримкою LTE на користь моделей з підтримкою 5G в каналах операторів. За словами Моріса Клена, старшого аналітика, додаткові витрати на підключення до 5G ускладнюють конкуренцію для OEM-виробників.

Counterpoints прогнозує, що ми побачимо ознаки відновлення в третьому кварталі. Саме тоді нові випуски можуть стимулювати попит, а також спостерігатиметься сезонне зростання, зумовлене святами та появою нових телефонів з функціями штучного інтелекту, таких як iPhone 16.

Джерело GSMArena

Не пропустіть