Меню «Пуск» у Windows 11 незабаром може стати ще більш насиченим плаваючими віджетами

Здається, у всіх є відносини любові та ненависті до Windows. Нові версії Windows досить непогані, але Microsoft має звичку часто перестаратися і зіпсувати хорошу річ, як, наприклад, примусова інтеграція Copilot. Схоже, Microsoft тестує деякі нові зміни в меню «Пуск» Windows 11, головним чином шляхом додавання плаваючих віджетів, якщо у вас ще немає віджетів деінде на робочому столі.

Користувач Albacore помітив підтримку «Компаньйонів меню «Пуск» у бета-версії Windows 11, збірка 26212. Як описує витік, ці компаньйони – це програми, які надають адаптивні картки, що відображаються на плаваючому острові поряд з меню «Пуск».

Витік припускає, що ви зможете налаштувати Companions через «Налаштування» > «Персоналізація» > «Пуск». У цьому меню буде список встановлених компаньйонів з перемикачами, а також посилання на сайт провайдера для кастомізації. Як саме віджет відображатиметься в меню «Пуск», вирішуватиме розробник, і намір полягає в тому, щоб дозволити їм бути веборієнтованими, як це вже є у віджетах Windows 11.

Наразі ця функція присутня лише в бета-версії, а отже, є частиною тестування. Немає жодних гарантій, що ця функція з’явиться у стабільній гілці у майбутньому.

Наскільки корисною буде ця функція, залежатиме від того, скільки розробників створюватимуть і підтримуватимуть віджети, які зможуть тут жити, і чи захочуть користувачі, щоб меню «Пуск» стало більш переповненим. Меню «Пуск» слугує відправною точкою для доступу до файлів і програм, тому логічно, що воно не є хорошою поверхнею для відображення попереджувальної інформації – для цього краще підійде робочий стіл, і це вже роблять віджети робочого столу.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть