Microsoft готується до запуску власного конкурента Google Play Store та Apple App Store, але це буде не додаток

Компанія Microsoft вже давно заявляла про свій намір створити магазин мобільних додатків як альтернативу Google Play Store та Apple App Store. Виявляється, нам не доведеться довго чекати, щоб побачити запуск цього магазину.

Президент Xbox Сара Бонд підтвердила під час Bloomberg Technology Summit, що Microsoft запустить магазин мобільних ігор у липні. Магазин розпочнеться з власних ігор Microsoft, а згодом відкриється для інших видавців. Microsoft також запропонує знижки на ігрові предмети для таких ігор, як Candy Crush.

Бонд додала, що це буде вебмагазин, а не додаток, що дозволить йому бути «доступним на всіх пристроях, у всіх країнах, незалежно від політики закритих екосистемних магазинів».

Окрім Candy Crush, президент Xbox сказала, що Minecraft може стати ще однією грою, яка скоро з’явиться у вебмагазині.

Поки неясно, чи буде Microsoft пропонувати ці ігри через завантаження, потокове мовлення, чи і те, і інше. Варто зазначити, що компанія вже пропонує власний сервіс Xbox Cloud Gaming, який дозволяє передплатникам Xbox Game Pass транслювати ігри через Інтернет на свій ПК, консоль або мобільний пристрій.

Це оголошення також з’явилося після того, як Google та Apple зіткнулися з тривалою перевіркою їхньої власної дуополії в магазинах додатків, і уряди різних країн змусили обидві компанії внести відповідні зміни.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть