Motorola запатентувала дуже незвичайний гнучкий смартфон

Результат роботи дизайнерів ресурсу LetsGoDigital на основі патентів Motorola

Коли з’явилися перші чутки про гнучкий смартфон Motorola RAZR, багато хто не вірив, що він вийде. Але він вийшов, причому рівно таким, яким його чекали – у вигляді реінкарнації тієї самої легендарної розкладачки. Наскільки успішною буде ця модель, покаже час, а поки Motorola вже розглядає інші варіанти реалізації гнучкого смартфона в цьому ж форм-факторі.

На зображеннях – результат роботи дизайнерів ресурсу LetsGoDigital на основі патентів Motorola. Як бачимо, це розкладачка з гнучким екраном, але дещо нестандартної форми. Тут рухаються обидві половинки відносно невеликого модуля з камерами. Причому камер відразу три – третя має об’єктив «риб’яче око».

Цікаво й те, що патент описує відразу три варіанти телефону: той, який ми бачимо на зображеннях, варіант з двома окремими внутрішніми екранами і варіант з одним внутрішнім екраном і фізичною клавіатурою.

Ще більш незвичайна частина даної концепції – модульність. Той самий блок з камерами, до якого і кріпляться половинки корпусу, може бути знімним. На місце блоку з камерами можна встановити, наприклад, блок з проектором або якісними стереодинаміками. Motorola вже довела, що концепція модульності може мати місце, але насправді для більшості це не цікаво. Що стосується можливості виходу такого смартфона, про це поки можна лише гадати – патент компанію ні до чого не зобов’язує. Що стосується Motorola RAZR 2019, то він з’явиться в продажу на початку наступного року.

Джерело LetsGoDigital
Не пропустіть