Майбутній смартфон OnePlus отримає підтримку швидкої 33-ватної зарядки

Новий зарядний пристрій пройшов сертифікацію TUV Rheinland.

Компанія OnePlus відома виробництвом так званих «телефонів-вбивць флагманів». На початку цього року вона випустила смартфон OnePlus Nord, після чого представила ще дві моделі. Тепер бренд збирається випустити кілька нових телефонів середнього класу.

На сайті TUV Rheinland був помічений новий зарядний пристрій з максимальною вихідною потужністю 33 Вт, який, ймовірно, також отримає порт USB Type-C для зарядки. Це свідчить про те, що в майбутньому компанія OnePlus повинна випустити пристрій, який буде підтримувати таку зарядку.

Нагадаємо, в минулому бренд випустив кілька телефонів, які підтримували швидку зарядку потужністю до 30 Вт. Зараз OnePlus працює над декількома смартфонами середнього класу, запуск яких очікується в 2021 році. Серед них — OnePlus Nord SE і OnePlus 9E. Передбачається, що один з цих телефонів й отримає підтримку нового зарядного пристрою.

Поки що сертифікація TUV Rheinland є нашим єдиним свідченням того, що OnePlus готується випустити пристрій з підтримкою 33-ватної зарядки. Минулого місяця в Мережу просочилися специфікації OnePlus Nord SE, згідно з якими телефон буде постачатися з підтримкою швидкої зарядки потужністю 65 Вт, а не 33 Вт. Якщо вірити чуткам, апарат також отримає акумулятор ємністю 4500 мАг і AMOLED-дисплей.

Джерело 91mobiles
Не пропустіть